Vážení zákazníci, v období od 20.12.2020 - 10.1.2021 bude výrobní provoz uzavřen. Nové objednávky začneme zpracovávat až po tomto datu. Upozorňujeme, že doba odeslání balíku může trvat až 30 dní. Děkujeme za trpělivost.

Neproseď léto doma na zadku!

Kudy chodíš, tudy myslíš na letní dobrodružství? Prosluněné pohodové dny s osvěžujícími ledovými nápoji a chladivou zmrzlinou. Cestování a objevování přírody i měst. Čas s partou a poznávání nových lidí. Chytání sluníčka a dobrá nálada až do noci.

Je to tak. Sedět v létě doma je prostě nuda. Nejen léto stojí za to prožít naplno, venku a přitom pohodlně. Ukážeme ti, že s našim produktem SIT-IT si teď pohodlné sezení můžeš sbalit s sebou kamkoliv - do kempu, ke koupání, na oddech při výšlapu nebo k večernímu grilování. Prostě, sbal svůj SIT-IT a proseď léto na zadku po našem! Že SIT-IT ještě nemáš? Nevadí, zapoj se do naší soutěže a získáš jej za výjimečnou cenu.

 

Ve zkratce stačí...

  1. vyfotit místo, kde je podle tebe skvělé strávit #letonazadku
  2. přidat fotku na Instagram, označit @penovysvet a přidat hashtag #letonazadku
  3. sledovat přímé zprávy na svém Instagramovém profilu, kam ti zašleme informace o výhře!

 

Průběh soutěžního kola naší letní soutěže

Na svém Instagramu zveřejni fotografii místa, kde je prostě skvělé #letonazadku. Může jít o hory s úchvatným výhledem, jezero s ohromující zrcadlovou hladinou, park coby oáza klidu v rušném městě, nebo prostě tvé oblíbené místo kdekoliv na světě. K fotce přidej hashtag #letonazadku a označ náš účet @Pěnovýsvět. Když tohle splníš, zařadíme tě s tvojí fotkou do losování o týdenní výhru. Zapojit se tedy můžeš každý týden s jinou fotkou, a budeš mít možnost vyhrát jednu ze 13 týdenních výher - poukazy na nákup v Pěnovém světě. A aby toho nebylo málo, výherci z jednotlivých kol soutěže postupují do finálního souboje o hlavní cenu - víkendový pobyt pro 2 osoby!

 

Začínáme již 4. 6. 2018 a soutěžíme celé léto! Tak na nic nečekej a už teď si naplánuj své nadupadné #letonazadku!

FB_leto-na-zadku_bez-btn

 

Kompletní pravidla soutěže najdete zde.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR - Soutěže.cz a na Websoutěže.cz