Pěnové ochranné pásy

Ochranné pěnové pásy se stávají vyhledávaným řešením v různých prostředích díky svým výjimečným vlastnostem a univerzálnímu využití. Vynikají především svou odolností proti mechanickému poškození, což znamená, že se ani při častém používání a nárazech nedrolí a zachovávají si svůj původní vzhled a funkčnost. Kromě toho jsou snadno omyvatelné a nevsakují vodu.

V čekárnách poskytují pěnové pásy ochranu proti nárazům a předcházejí vzniku škrábanců na stěnách či nábytku. V kancelářích efektivně chrání rohy pracovních stolů, zdi a dveřní rámy před nárazy kancelářských židlí. V garážích mohou pěnové pásy preventivně chránit vozidla před drobnými škrábanci při parkování. Dětské koutky, školky a školy pak oceňují pěnové pásy nejen kvůli bezpečnosti dětí, ale také jako ochranu stěn před poškrábáním.

Pěnové pásy na zeď nejenže zvyšují bezpečnost v různých prostředích, ale také obohacují interiér o estetický prvek. Jejich výjimečné vlastnosti a adaptabilita je činí ideálním prvkem pro každý prostor.

5 položek celkem
pás oranžová
245 Kč–59 %
od 99 Kč

Ochranný pěnový pás je výborným pomocníkem pro Vaši garáž i domácnost. Výběr z 25 barev.   

702-19-0880
dfs
290 Kč –48 %
150 Kč

Ochranný pěnový pás je výborným pomocníkem pro Vaši garáž i domácnost.  

6091/00
Dekorační pruhy (2)
399 Kč –50 %
199 Kč

Kreativitě se meze nekladou. Vytvořte si z pásů dekoraci v motivech domů, hor, Teepee nebo je použijte jako chránič Vaší zdi, tlumič nárazů....

3590/31
lepidlo
290 Kč

Umožňuje snazší odstranění lepidla. Například u lepících dekorací nebo puzzle podlah.

700-19-1832
pás hnědá
799 Kč

Konec odřeným a špinavým stěnám v garáži i doma!

702-14-0002

Ochranné pěnové pásy oceníte na mnoha místech, například v garáži, v dodávkách, v místnostech domů, na chodbách i v průmyslu. Izolují chlad a zabraňují poškrábání či jinému znehodnocení vašich věcí, aut, strojů a zboží.