Kročejová izolace

Desky VEXSTEP tvoří tuhou izolační hmotu s vysokou pevností, která má výborné tepelně izolační a akustické vlastnosti.

Klíčovou podmínkou pro zvýšení provozního komfortu plovoucích podlah a koberců je odhlučnění podlahy, tj. akustické zlepšení (kročejový zvuk v místnosti) a akustická izolace (místnost pod podlahou). Desky VEXSTEP mají hodnotu snížení hladiny akustického a kročejového hluku 19 dB. Jedná se o dodatečnou izolaci, proto 100% výsledek nemůže být očekávaný. Podstata kročejové izolace je v odhlučnění konstrukce celé stavby a tím zmírnit akusticky případné dupání a nárazy na zem.

VEXSTEP je podlahová podložka odolná na zatížení a má vyrovnávací schopnosti, které rozhodují o životnosti podlah. Zvláště u podlah montovaných pomocí zámků je důležité, aby podložka zaručovala odstranění všech povrchových nerovností a během času neztratila své vyrovnávací schopnosti.

Při dlouhodobém bodovém zatížení se materiál protlačí. Ale díky své tvarové paměti se zhruba po měsíci odlehčení vrátí asi do 70% původního stavu. VEXSTEP se skládá z jednotlivých dílů ,,puzzle", které se dají snadno vyměnit.

Po použití podlahové izolace VEXSTEP se povrchová teplota podlahy zvedne cca o 5°C.

Montáž VEXSTEPu je velice jenoduchá.

 
119
2301119230

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Tip
VEXSTEP
  • 149 Kč
    20 %
VEXSTEP
Kód: 800-09-0026
Záruka: 2 roky
Izolační pěnové desky určené pod koberec, plovoucí a dřevěnou podlahu.
119 Kč
Skladem
   
VEXSTEP Flexi
VEXSTEP Flexi
Kód: 800-12-0002/6
Záruka: 2 roky
Izolační pěnové desky určené pod koberec, plovoucí a dřevěnou podlahu, u které si vybíráte tloušťku sami - od 6 mm do 12 mm.  
Detail

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem