Kročejová izolace

3 položek celkem
aa
Tip
od 169 Kč

Izolační pěnové desky určené pod koberec, plovoucí a dřevěnou podlahu. Tloušťka 5  a 6 mm.

800-20-0207
Dárkové poukazy
od 250 Kč

Najít perfektní dárek pro Vaše nejbližší někdy není procházka růžovou zahradou. Potěšte je dárkovým poukazem a nechte je vybrat co je jejich srdci...

384/250
aa
od 279 Kč

Izolační pěnové desky určené pod koberec, plovoucí a dřevěnou podlahu v tloušťce 10 a 12 mm.  

800-20-0209

Desky VEXSTEP tvoří tuhou izolační hmotu s vysokou pevností, která má výborné tepelně izolační a akustické vlastnosti.

Klíčovou podmínkou pro zvýšení provozního komfortu plovoucích podlah a koberců je odhlučnění podlahy, tj. akustické zlepšení (kročejový zvuk v místnosti) a akustická izolace (místnost pod podlahou). Desky VEXSTEP mají hodnotu snížení hladiny akustického a kročejového hluku 19 dB. Jedná se o dodatečnou izolaci, proto 100% výsledek nemůže být očekávaný. Podstata kročejové izolace je v odhlučnění konstrukce celé stavby a tím zmírnit akusticky případné dupání a nárazy na zem.

VEXSTEP je podlahová podložka odolná na zatížení a má vyrovnávací schopnosti, které rozhodují o životnosti podlah. Zvláště u podlah montovaných pomocí zámků je důležité, aby podložka zaručovala odstranění všech povrchových nerovností a během času neztratila své vyrovnávací schopnosti.

Při dlouhodobém bodovém zatížení se materiál protlačí. Ale díky své tvarové paměti se zhruba po měsíci odlehčení vrátí asi do 70% původního stavu. VEXSTEP se skládá z jednotlivých dílů ,,puzzle", které se dají snadno vyměnit.

Po použití podlahové izolace VEXSTEP se povrchová teplota podlahy zvedne cca o 5°C.

Montáž VEXSTEPu je velice jenoduchá.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení