Kročejová izolace

4 položek celkem
VEXSTEP
Tip
159 Kč

Izolační pěnové desky určené pod koberec, plovoucí a dřevěnou podlahu. Tloušťka 5 mm.

páska
350 Kč –46 %
190 Kč

Oboustrannou lepicí pásku můžete použít k podlepení našich podlah a kročejové izolace. 

head vexstep 4 copy
od 239 Kč

Izolační pěnové desky určené pod koberec, plovoucí a dřevěnou podlahu, u které si vybíráte tloušťku sami - od 6 mm do 12 mm.  

Dárkové poukazy
od 250 Kč

Najít perfektní dárek pro Vaše nejbližší někdy není procházka růžovou zahradou. Potěšte je dárkovým poukazem a nechte je vybrat co je jejich srdci...

Desky VEXSTEP tvoří tuhou izolační hmotu s vysokou pevností, která má výborné tepelně izolační a akustické vlastnosti.

Klíčovou podmínkou pro zvýšení provozního komfortu plovoucích podlah a koberců je odhlučnění podlahy, tj. akustické zlepšení (kročejový zvuk v místnosti) a akustická izolace (místnost pod podlahou). Desky VEXSTEP mají hodnotu snížení hladiny akustického a kročejového hluku 19 dB. Jedná se o dodatečnou izolaci, proto 100% výsledek nemůže být očekávaný. Podstata kročejové izolace je v odhlučnění konstrukce celé stavby a tím zmírnit akusticky případné dupání a nárazy na zem.

VEXSTEP je podlahová podložka odolná na zatížení a má vyrovnávací schopnosti, které rozhodují o životnosti podlah. Zvláště u podlah montovaných pomocí zámků je důležité, aby podložka zaručovala odstranění všech povrchových nerovností a během času neztratila své vyrovnávací schopnosti.

Při dlouhodobém bodovém zatížení se materiál protlačí. Ale díky své tvarové paměti se zhruba po měsíci odlehčení vrátí asi do 70% původního stavu. VEXSTEP se skládá z jednotlivých dílů ,,puzzle", které se dají snadno vyměnit.

Po použití podlahové izolace VEXSTEP se povrchová teplota podlahy zvedne cca o 5°C.

Montáž VEXSTEPu je velice jenoduchá.