Připravte se na Den dětí! Do neděle 2.6. platí akce na Vodolepky 1+1 ZDARMA, letadélka FLY-POP za akční cenu a k autodráze dostanete ZDARMA dopravní značky . Balení ZDARMA se nepropisuje v košíku, posíláme ho automaticky.

Kročejová izolace

Chcete snížit hluk, který vzniká při chůzi či posouvání nábytku? Použitím kročejové izolace Vexstep pod podlahovou krytinou snížíte akustický a kročejový hluk. Díky izolačním vlastnostem pěnového materiálu navíc zvednete povrchovou teplotu podlahy přibližně o 5°C. Pěnové podlahové desky Vexstep můžete použít pod koberec, plovoucí i dřevěnou podlahu. Kročejová izolace navíc dokáže srovnat drobné nerovnosti povrchu a dokáže Vás zbavit také vrzající podlahy.

Pěnové izolační desky jsou ve tvaru puzzle. Jejich poskládání je proto velmi rychlé a jednoduché. 

 

2 položek celkem
aa
Tip
od 169 Kč

Izolační pěnové desky určené pod koberec, plovoucí a dřevěnou podlahu. Tloušťka 5  a 6 mm.

800-20-0207
aa
od 279 Kč

Izolační pěnové desky určené pod koberec, plovoucí a dřevěnou podlahu v tloušťce 10 a 12 mm.  

800-20-0209

Desky VEXSTEP tvoří tuhou izolační hmotu s vysokou pevností, která má výborné tepelně izolační a akustické vlastnosti.

Klíčovou podmínkou pro zvýšení provozního komfortu plovoucích podlah a koberců je odhlučnění podlahy, tj. akustické zlepšení (kročejový zvuk v místnosti) a akustická izolace (místnost pod podlahou). Desky VEXSTEP mají hodnotu snížení hladiny akustického a kročejového hluku 19 dB. Jedná se o dodatečnou izolaci, proto 100% výsledek nemůže být očekávaný. Podstata kročejové izolace je v odhlučnění konstrukce celé stavby a tím zmírnit akusticky případné dupání a nárazy na zem.

VEXSTEP je podlahová podložka odolná na zatížení a má vyrovnávací schopnosti, které rozhodují o životnosti podlah. Zvláště u podlah montovaných pomocí zámků je důležité, aby podložka zaručovala odstranění všech povrchových nerovností a během času neztratila své vyrovnávací schopnosti.

Při dlouhodobém bodovém zatížení se materiál protlačí. Ale díky své tvarové paměti se zhruba po měsíci odlehčení vrátí asi do 70% původního stavu. VEXSTEP se skládá z jednotlivých dílů ,,puzzle", které se dají snadno vyměnit.

Po použití podlahové izolace VEXSTEP se povrchová teplota podlahy zvedne cca o 5°C.

Montáž VEXSTEPu je velice jenoduchá.