Ochrana zdí v dětském pokojíčku

Dekorace může být i užitečná

Na trhu naleznete velké množství nálepek na stěny, které zakryjí i drobné nedokonalosti. Pokud ale hledáte dekoraci, která vaše stěny ochrání, vybírejte z pěnových. Navíc pokud je dáte za postel, příjemně hřejí a izolují.

Moderní interiér

Dětské pokojíčky nemusí být polepené beruškami a motýlky. To nechte na dětech :) Při výběru dekorací doporučujeme vybírat jednoduché geometrické tvary a ty barevně sladit s interiérem. Dosáhnete tak moderního vzhledu. A pokud se Vám zdá, že interiéru stále chybí zvířátka, vyrobte nějaké s dětmi a přilepte/ připíchněte je jako na nástěnku.

Opakování materiálů

Při zařizování dětského pokojíčku je dobré dodržovat několik základních pravidel. Doporučujeme kombinovat maximálně 3 materiály/ vzory. Pokud máte pěnovou hrací podlahu, doplňte ji i pěnovou dekorací na stěny. Děti tento materiál milují a výsledný dojem bude působit luxusně.

 

Výběr barev

Stejně jako u výběru materiálů i zde platí 3 a dost. Poměr těchto barev by měl být 1:2, tedy jedna akcentová a jedna až dvě hlavní. Počítají se i stěny a podlahy. Pokud potřebujete prostor prosvětlit, vybírejte světlejší barvy. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení